Курси нарощення вій в Івано-франківську

Ви навчитесь нарощувати вії,
класичним та об`ємним видами нарощення 2D та 3D,
вже через 1.5 тижні, завдяки 95% практичному розширеному навчальному курсу!

курс нарощування вій відбувається в групі по 2 чоловіккурс нарощування вій включає 5 ефектів, які Ви навчитесь робитиВи зможете нарощувати вії в 95 країнах світу, які приймають наш диплом

 

Курси нарощення вій - навчальна програма, або що Ви отримаєте обравши навчальні курси в SAVANNA PRO?

Курс включає в себе теоретичну частину (5% від загальної програми). На теоретичній частині курсу Вам розкажуть всі основи знань, які Вам будуть потрібні для повноцінної роботи. На початку занять Вам видадуть авторський, запатентований методичний посібник по нарощенню вій, так звані підказки, до яких Ви зможете звернутися в процесі роботи, якщо щось забудете!Курси нарощення вій - техніки нарощення вій класична та об'ємна

Ви отримаєете відповіді на такі питання щодо нарощення вій:

1. Що таке вії для нарощення, та які вії існують? Які вії для нарощення інснують в різних цінових категоріях, та які найкраще обрати по відповідності ціна-якість?

2. Які є види ефектів нарощених вій, крім класичного, лялькового та лисичого? Як правильно підбирати ефект вій під різні типи обличчя?

3. Які інструменти краще для якого нарощення? Як вибирати інструмент, щоб він був не дорогий, але якісний?

4. Які можуть бути алергілчні та різного роду побічні реакції під час нарощення вій? Як нарощувати вії клієнтам в яких є алергія?

5. Як правильно - швидко нарощувати, щоб витрачати мінімум часу і не втрачати якість?

6. Як правильно доглядати за віями в домашніх умовах, щоб вони максимально довго прослужили?

Практична частина навчання - це 95% від усього навчального процесу! Ви будете нарощувати класичним та об`ємним методом нарощення.

Класичне нарощення - коли до однієї натуральної (рідної) війки нарощується на клей одна штучна. Каласичний метод нарощення є базовим та основним в професії нарощення.

Об`ємне нарощення - коли робиться пучок із 2-х, 3-х, чи більше вій та нарощується пучками, до кожної натуральної (рідної) війки нарощується пучок із вій. Таке нарощення називається 2Д, 3Д, 4Д, 5Д, 6Д. Кількість цифр біля букви Д означає скільки вій в одному пучку.

Пісял курсу нарощення вій Ви будете вміти нарощувати класичним методом та опануєте навик об`ємнего нарощення 2Д, 3Д!

Як проходить навчальний процес?

  Викладач постійно знаходиться біля Вас, контролюючи і якщо потрібно допомагаючи Вам в процесі навчання! На перошму занятті Вам покажуть та розкажуть всі деталі та ньюанси, які потрібно знати для правильного нарщення, Ви практично відпрацюєте кожен із елементів нарощення на тренувальному обладнанні (правильно знімати війку із пелетки, правильно вмочати війку в клей, правильно наклеювати війку).
  Вам видадуть методичний посібник, та матеріали з інструментами, для практичного відпрацювання нарощення вій. Всі заняття практичні.
  Частково теоретичне заняття тільки перше, всі наступні на 100% практичні! Матеріали та інструменти надає навчальний центр, за них додатково доплачувати не потрібно. Моделями для практичного відпрацювання, також забеспечує навчальний центр!

Що Ви отримаєте після проходження курсу по нарощенню вій?

курси нарощення вій

1. Якісні знання та навики!

пробірка із секретами нарощення вій2. Екслюзивні знання, та багаторічний досвід викладачів-майстрів (вижимку), секрети, поради!

курси нарощення вій - диплом3. Диплом українською та англійською мовами. Пластиковий диплом із захисними голограмами та печаткою навчального центру. Диплом, який визнають в країнах ЄС та Америці!гроші що оплачують за нарощення вій

4. Високооплачувану професію, на яку уже сформований шалений попит, який росте кожного дня.

Ціна на курси нарощення вій!

1. Ціна курсу нарощення вій "Базовий": 2550грн(вартість матеріалів, інструментів врахована в суму)

Тривалість: 1,5 тижня

Курс включає: класичне нарощення + об`ємне нарощення вій- в ПОДАРУНОК (АКЦІЯ!)

Записатися на курси нарощення вій можна прямо зараз! 066 650 50 02

 

2. Ціна курсу для вій "Біозавивка вій": 1000грн(вартість матеріалів, інструментів врахована в суму)

Тривалість: 2 заняття

Курс включає: навчання по біозавивці вій

 

3. Ціна курсу об'ємного нарощення вій "Підвищення кваліфікації": 1500грн (вартість матеріалів, інструментів врахована в суму)

Тривалість: 2 практичних дні

Курс включає: об`ємне нарощення вій (2Д, 3Д, 4Д, 5Д, 6Д)

Деякі фото навчального процесу та робіт наших студентів під час навчального курси нарощення вій в Навчальному центрі SAVANNA PRO:

   
   
   

 

 

Якщо у Вас залишилися якісь запитання телефонуйте прямо зараз! 066 650 50 02

Записатися на курси нарощення вій можна відвідавши наш навчальний центр! Більш детальна контактна інформація та карта розташування навачального центру - тут.

Навчання на косметолога в Івано-франківську
Курси перукаря в Івано-франківську
Курси манікюру в Івано-франківську